Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl oraz Telewizja Internetowa PowiatSuski24 po więcej informacji z regionu. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 14.06.2024, 12:43
Sukces goni sukces.
Wychowankowie suskiego klubu SKL to naprawdę utalentowani młodzi ludzie.

Dopiero co władze klubu poinformowały o powołaniu do Kadry Wojewódzkiej na Finałowe zawody LdK do Włocławka w dniach 21-23 czerwca aż 8 zawodników SKL.

Sabina Basiura

Z kolei wczoraj na Mistrzostwach Europy Virtus Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w Szwedzkiej Uppsala, Jan Wolczko zdobył 2 medale. O jego wszechstronności świadczy fakt, że te medale zdobył w dwóch różnych konkurencjach!
Na dystansie 1500m wywalczył brązowy medal, natomiast medal złoty zdobył biegnąc w sztafecie 4x100m i wraz z kolegami ustanowił Nowy Rekord Świata!

Jak przekazały władze SKL Sucha Beskidzka, dzisiaj Jan startuje na 400m, a jutro na 800m!