Z OSTATNIEJ CHWILI
Sucha Beskidzka - Spotkanie z Burmistrzem i radnymi / Maków Podhalański - Osoba winna uszkodzenia baneru wyborczego ustalona i ukarana / Nowy odcinek Kawa z Powiatem: O. Mariusz Wójtowicz premierze teledysku Ciebie Boga Wysławiamy / Interwencja Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej / Barwy Świata Przyrody / Trwa policyjny Speed Marathon. Dzisiaj łatwiej stracić prawo jazdy / Konkurs plastyczny Co robi sędzia? / Program obchodów Odpustu Wielkiego Tygodnia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zasady ruchu / Samorządy wspierają mieszkańców w unieszkodliwianiu azbestu / Samorządy wspierają mieszkańców w unieszkodliwianiu azbestu / Majówka w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej / Nowe profile rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS / Jednośladem bezpiecznie do celu – spotkanie z młodzieżą w Suchej Beskidzkiej / Zamknięcie drogi w Lachowicach
Dodano dnia 09.12.2024, 10:45
Poranne dachowania w powiecie suskim.
To był bardzo trudny i niebezpieczny poranek. Dla dwóch kierowców zakończył się dachowaniem.

Dziś (09.12) w godzinach porannych doszło do dachowania samochodu osobowego w miejscowości Wysoka. 

Z kolei przed godziną 7 w okolicy granicy Bieńkówki z Harbutowicami miało miejsce zdarzenie drogowe, gdzie kierująca samochodem osobowym wpadła w poślizg i wjechała do rowu, przewracając pojazd. Zdarzenie to zostało zakończone nałożeniem mandatu karnego na kierującą. 

Foto:
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image
Wczytywanie komentarzy...